Türkçe Dolove Yatak -

Dolove Yatak

  • Dolove Yatak
  • Dolove Yatak
  • Dolove Yatak

Lavanta bahçesinde uykular…

Doğanın en rahatlatıcı ferah kokularından lavanta, Konfor Dolove yatak ile uyku teknolojisine giriyor. Nanoteknoloji uzmanlığıyla lavantanın ferahlatıcı kokusunu yataklara işleyen Konfor, sıradan yataklarda kullanılan koku apresinin yerine son teknoloji olan mikrokapsülleme tekniği kullanıyor. Dolove yataklarının cezbedici kokusuyla kısa sürede uykuya dalarak yeni güne daha zinde ve stresten arınmış şekilde başlayacaksınız.

Mikrokapsüller sayesinde lavanta kokulu uyku…

Kumaşın her santiminde yer alan milyarlarca mikro kapsülün oluşturduğu ferahlık ve temizlik hissi stresle baş etmenizi ve her yeni güne taze bir başlangıç yapmanızı sağlar

Lavanta Koku Apresi

MikrokapsüIleme teknolojisiyle mikroskobik düzeyde koku zerrecikleri dış etkenlerden korunması için özel bir polimerik çeperle kaplanarak, içinde milyarlarca tanecik boyutunda yer alacak şekilde kumaş dokusu içine yerleştiriliyor. Kullanılmadığı zaman koku zerrecikleri kapalı konumda kalıyor. Kullanırken sürtünme, temas veya belirli bir ağırlıkla patlayarak mikrokapsül açılıyor ve kokular ortama salmıyor. Bu sayede yatağınızın, her dokunuşta taptaze lavanta kokması sağlanıyor.

  • * World Kart’a 9 Taksit İmkanı Mevcuttur.
  • * Yeni Sezon Ürünüdür.
FİYAT BİLGİSİ İÇİN

Bizi Takip Edin

Sosyal platformlarda bizi takip edin, indirimlerimizden, kampanyalarımızdan haberdar olun....